FEREL, s.r.o.

Firma byla založena v roce 1992 a věnovala se koupi průmyslového zboží za účelem jeho dalšího prodeje. V roce 1993 byla započata spolupráce s německou firmou, pro kterou byly našim prostřednictvím zajišťovány dodávky různých střešních doplňků. Následně v roce 1999 jsme zahájili vyrobu kovových, žárově zinkovaných doplňků střešních krytin s úmyslem rozšířit tyto výrobky i na náš český trh. Dále se naše výroba rozrůstala o výrobu protisněhových háků, plastových odvětrávacích tašek, anténních průchodek, žlabových háků, držáků hřebenových latí.

K výrobním účelům nám slouží objekty technologicky přizpůsobené veškerým výrobním požadavkům.

Naše výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů. Vyrábíme širokou škálu výrobků tak, aby byly použitelné pro všechny druhy střešních krytin, které se na našem trhu prodávají - pálené, betonové střešní krytiny, rovné střešní krytiny - šindel, betternit, různé druhy plechových střešních krytin.

Pozinkovaný sortiment výrobků nabízíme ve všech barevných odstínech, použitím vysoce kvalitních dvousložkových akryluretanových barev

Používáním našich výrobků je usnadněn pohyb osob na střeše, v zimním období chrání osoby nacházející se pod střechou před náhlým sesuvem sněhu.

Dokonalé funkčnosti našich výrobků lze však dosáhnout nejen našim kvalitním zpracováním výrobku, ale i správným dodržováním montážních návodů a doporučení.

Kontaktujte nás